WADAS Nieruchomości – podchodzimy do każdego z klientów w sposób indywidualny a nieruchomości to nie jedyna rzecz o której możemy porozmawiać.

Dzięki innym pasjom, zainteresowaniom i aktywnościom… sprzedaż, kupno czy najem nieruchomości może przebiec w naprawdę miłej atmosferze.

Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów.

Doradzamy

Znajomość rynku nieruchomości pozwala nam trafnie doradzać z inwestycjami. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości, począwszy od sesji zdjęciowej, weryfikacji stanu prawnego, poprzez ich prezentowanie, obecności podczas aktu notarialnego i przekazaniu nieruchomości.

Pomagamy

Pomagamy naszym Klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości: zawarcie umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, podpisywania umów o dostawę Internetu.

Cenimy współpracę

Stałe, oraz często wieloletnie współprace są dla nas największym uznaniem. Dołącz i ty do grupy klientów zadowolonych ze współpracy z WADAS Nieruchomości.

Porozmawiajmy… nie tylko o nieruchomościach.